• موبایل : 09108008072
  • تماس: شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
مطالعه موردی

مطالعه موردی (2)

case study

فرض کنید فردی به شما ۱۰۰۰۰ دلار میدهد تا در شرکتی سرمایه گذاری کنید؛ با این شرط که به مدت ۳۰ سال به این سرمایه گذاری دست نزنید. پس از ۳۰ سال می توانید از مزایا و منافع این سرمایه گذاری بهره مند شوید. چه شرکتی را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید؟ آیا یک شرکت تکنولوژی محور نظیر مایکروسافت را انتخاب می کنید؟ نظرتان درباره یک رهبر جهانی مثل کوکا کولا چیست؟ شاید یک شرکت بزرگ با تعداد زیادی محصول را انتخاب می کنید؛ مثلا جنرال الکتریک؟ مهم ترین عواملی که برای این انتخاب در نظر می گیرید چیست؟

افراد سازمان کانون توجه مدیریت رفتار سازمانی و منابع انسانی هستند. در واقع، کارکنان اصلی ترین عنصر هر سازمان اند، و سازمانی که کارکنان توانمندتر و بهره‌ورتری دارد، موفق‌تر است. بهره وری کارکنان زمانی افزایش می یابد که سازمان افراد شایسته ای را استخدام و آنها را بطور مؤثری برانگیزاند. علاوه بر این، فعالیت های حوزه رفتار سازمانی و منابع انسانی منجر به رضایت شغلی کارکنان می گردد و کارکنان راضی نیز با تلاش بیشتر خشنودی مشتریان را باعث می شوند.

آکادمی رفتار سازمانی

آکادمی رفتار سازمانی

آکادمی رفتار سازمانی با هدف ارائه خدماتبروز در زمینه آموزش، پژوهش و مشاوره رفتار سازمانی تاسیس شد.

ایمیل : info[at]obac.ir
موبایل: 09108008072
منوی پشتیبانی

پیوستن به ما

خبرنامه

اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید و در خبرنامه آکادمی رفتار سازمانی عضوشده و از آخرین مطالب و اخبار مطلع شوید.

آکادمی رفتار سازمانی (OBac.ir) تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آکادمی رفتار سازمانی می‌باشد. (نقل قول و برداشت مطالب صرفاً با درج رفرنس بلامانع است و در غیر این صورت اخلاقی نمی‌باشد.)

جستجو

09358880755

ایران، استان تهران، تهران